Ja sam Isidora!

11391707_1659118200978557_259432717928026640_n
Poznata slikarka naive Zuzana Halupova imala je svoju Katku, zemljakinja Ana Dudaš svu decu Malog Crnića a pesnik Đurica Krstin, u potrazi za dečjim osmehom, našao je Isidoru. Peta knjiga
ovog autora je poezija za decu namenjena deci predškolskog uzrasta sa jednostavnim nazivom,, Ja sam Isidora“. U subotu 6. juna premijerno je predstavljena u Opštinskoj biblioteci u Kovačici. Malu smeđokosu devojčicu ilustrovala je Marina Bireš uz tehničku podršku Velimira Brankovića. Marina je ,,ilustrovala’’ i male interpretatore Krstinove poezije (vidi slike) Nevenu Simović, Dalibora Vlajina, Goricu Živković, Milicu Gobelić, Martinu Čuvar Valentinu Zuzanu Kolčik i malene Mariju Beracki i Svetlanu Čuvar.
O knjizi i autorovom delu, pored pisca Krstina, govorili su dugogodišnji direktor izdavaštva Elit medica, Milutin Gavrilović, bibliotekar Ana Toman i predsednica književnog kluba pri Opštinskoj biblioteci Kovačica Alžbeta Hriešik.